פיזיותרפיסטית ברעננה

ניתן למצוא אנשים רבים שרוצים לגשת אל פיזיותרפיסטית ברעננה, פיזיותרפיסטית בחולון, פיזיותרפיסטית בחיפה וכדומה. עם זאת, אנשים רבים אינם יודעים הרבה על המקצוע עצמו, פיזיותרפיה. תרם אתם ניגשים אל פיזיותרפיסטית ברעננה או בכל מקום אחר בארץ, רצוי שתדעו רקע על המקצוע המרפא.

מידע אודות פיזיותרפיה.

אז מהי בכלל פיזיותרפיה? ובכן, פיזיותרפיה היא למעשה תחום פרה רפואי אשר עוסק באבחון, שיקום וכמובן שגם מניעה של כל מיני בעיות במערכת התנועה. תחום הפיזיותרפיה עוסק בבעיות של שלד, בעיות בעצב וכן גם בבעיות שריר. הטיפול יכול להתבצע על כל סוגי האוכלוסייה, כמו: מבוגרים, ילדים ובפגים כאחד. בדרך כלל, טיפול של פיזיותרפיה מתבצע לאחר פגיעות ספורטיבית, דליפות שתן, קטיעות איברים, כאבי שרירים וכדומה.

הפיזיותרפיה עובדת על ידי בדיקות אבחנתיות ותרגילים אשר מותאמים אישית לאדם שסובל מבעיה כזו או אחרת. הפיזיותרפיסטים משתמשים בטכניקות ידניות רבות (ואין זה משנה אם מדובר על פיזיותרפיסטית בקריית שמונה או על פיזיותרפיסטית ברעננה), כמו למשל: עיסויים, מוביליזציות, מכשירי אולטרה סאונד, כריות חימום, גירויים חשמליים, גלים קצרים ועוד תרגילים נוספים. כמו כן, פיזיותרפיסטים  מנחים את המטופלים לתרגילי כוח וסיבולת של קבוצות שרירים כמו: הריאות, הלב וכדומה.

סוגי פיזיותרפיה.

רגע לפני שאתם קובעים תור אצל פיזיותרפיסטית ברעננה עליכם לדעת אילו סוגי פיזיותרפיה קיימים. ניתן למצוא סוגי פיזיותרפיה רבים, כגון: פיזיותרפיה לתינוקות, פיזיותרפיה על ידי מכשור שהינו חשמלי, פיזיותרפיה לנשים בהריון, פיזיותרפיה משולבת על ידי רפואה משלימה וטבעית ועוד אינסוף סוגי פיזיותרפיה נוספים.

  • פיזיותרפיה נשימתית – תחום זה נחשב כתחום מאוד מאתגר בתחום הפיזיותרפיה וזה בשל העובדה כתחום זה בא לתת מענה לביות גופני בתחום המערכת הנשימתית (הסרעפת), הריאות, שרירי הריאות ומערכות תומכות נוספות.
  • פיזיותרפיה לתינוקות – תחום זה נחשב כתחום מתפתח בשנים האחרונות והוא נמצא ממש “בחיתוליו”.
  • פיזיותרפיה קונבנציונאליות – תחום זה של פיזיותרפיה נחשב כמוכר ביותר ומעניק מענה למגוון בעיות גופניות.
  • פיזיותרפיה בשילוב של טכניקות מתחום עולם הרפואה המשלימה – כיום ניתן למצוא פיזיותרפיסטים רבים שמשלבים בטיפול שלהם שיטות מהרופאה המשלימה, כמו למשל: שיאצו, פרחי באך, דיקור, טווינה וכדומה.